TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Klienci indywidualni

Konto Mobi z aplikacją Moje ING

Masz 18-26 lat? To konto jest dla Ciebie. Bez zbędnych opłat i z aplikacją Moje ING, dzięki której wszystko, czego potrzebujesz od banku – masz w telefonie. Teraz zyskaj dodatkowe pieniądze w promocjach.

Konto Direct z aplikacją Moje ING

Bankuj wygodnie po swojemu - tak jak lubisz z aplikacją Moje ING, która ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Ciebie. Sprawdź, ile teraz możesz zgarnąć na dobry początek za założenie konta.

Oszczędności

Oszczędzania można się nauczyć. Zwłaszcza z Otwartym Kontem Oszczędnościowym oprocentowanym 2% w skali roku przez 4 miesiące od dnia otwarcia1 i innymi produktami wspierającymi oszczędzanie.

Pożyczka gotówkowa w ofercie specjalnej.
RRSO 12,13% dla kwot powyżej 30 tys. zł

Specjalna oferta pożyczki to idealny moment, aby właśnie teraz zrealizować swoje plany, wykorzystując okazję. Chcemy Ci to ułatwić, dlatego teraz przygotowaliśmy ofertę tańszej pożyczki.

Kredyt hipoteczny 8,91% na dzień 29.05.2023

Na dom, mieszkanie, działkę lub remont. Kredyt Hipoteczny z jedną wizytą w oddziale. Ty kupujesz mieszkanie, my pomagamy Ci załatwić kredyt.

1. Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej "Bonus na start" i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.

do góry Serwis należy do ING Banku Śląskiego
ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 29.05.2023 r. Dodatkowe informacje: www.ing.pl, infolinia: 32 357 00 69 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Niniejszy materiał nie jest ofertą udzielenia kredytu/pożyczki, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Bank decyduje o udzieleniu kredytu/pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej i zastrzega sobie prawo do obniżenia wnioskowanej kwoty kredytu/pożyczki lub odmowy jego/jej udzielenia.

v.17.8.1.0.0